Ve středu 30. 4. pořádá Obec Bystročice a ZŠ a MŠ Bystročice I. Bystročický slet čarodějů a čarodějnic. Akce začíná na hřišti u sokolovny v 16:30h. V 16:00h. bude odcházet průvod masek od školy směrem k sokolovně. Kdo se chce průvodu zúčastnit, přijde v 16:00h. v masce ke škole. Nezapomeňte si vzít různé nástroje, které vydávají hlasité, hrůzostrašné zvuky, ať nás je slyšet.

pátek 2. 5. jedou někteří žáci do Slatinic na okrskové finále fotbalového turnaje Mc Donald´ s cup. Ostatní žáci školy půjdou na výšlap na Kosíř.

Žáci, kteří jdou na Kosíř, budou mít na sobě vhodné sportovní oblečení a obuv. S sebou si vezmou svačinu ( může být i špekáček, zkusíme zapálit oheň ), pití, pláštěnu. Oběd bude ve škole.

Žáci, kteří reprezentují školu ve Slatinicích, si s sebou vezmou sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití.

Seznam účastníků fotbalového turnaje ve Slatinicích: Jan Pastorek, Roman Dvořák, Kristýna Macháčová, Lukáš Indrák, Karel Šnábl, Denis Halouska, Nicol Mazurová, Pavel Mazur,  Jan Indrák.